IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pracownia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistrz gry
Mistrz gry

Doświadczenie : 246

Liczba postów : 282
Data dołączenia : 14/03/2013

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePią 29 Mar 2013, 14:11

First topic message reminder :

Nie potrafisz bądź nie masz możliwości wyciąć odnalezionego obrazka do wymaganych rozmiarów? Mimo obszernej galerii nie znalazłeś obrazka, który odpowiadałby Twoim potrzebom? A może na Twoim obrazku należy dokonać jakichś zmian? Zmienić kolor skóry, oczu, włosów, wymazać nieproszonych gości?

Napisz w temacie, ktoś na pewno Ci pomoże.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Monty
(3) Kolec Chochlika

Doświadczenie : 6

Liczba postów : 22
Data dołączenia : 07/09/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Niziołek

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 10:52

Sam nie wiem co mi się nie podobało. Ale przy okazji, może mi ktoś powiedzieć, czy zepsuje się obrazek jeśli przyciemni się włosy, ubranie na tym obrazku: https://2img.net/u/2617/30/27/38/avatars/76-59.jpg
Jeśli nie popsuje to poproszę o zrobienie tego i pozbycie się tego diademu na głowie. ;)
Powrót do góry Go down
Maliorien
(6) Czarna Krew

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 03/04/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 11:20

Czyli chcesz przyciemnić i włosy i ubranie? Ale jak bardzo, mają być czarne?
Powrót do góry Go down
Monty
(3) Kolec Chochlika

Doświadczenie : 6

Liczba postów : 22
Data dołączenia : 07/09/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Niziołek

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 11:37

Sam nie wiem, nie znam się. Tak żeby głupio nie wyglądało. :D A włosy chyba są czarne, więc niech zostaną jak jest (To ten fiolet z tła się chyba odbija).
Powrót do góry Go down
Maliorien
(6) Czarna Krew

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 03/04/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 11:53

To co chcesz przyciemniać, ubranie? Na jaki kolor? Każda ingerencja w obrazek pogorszy jego jakość, bo zmiana koloru malowanego obrazka to jednak zmiana, nowy nie będzie do całości nigdy pasował tak, jak oryginalny, więc zastanów się, czy faktycznie jest Ci to potrzebne. Jeśli nie będziesz ani Czerwonym Czarodziejem, ani Zakapturzonym Czarodziejem, to kolor szaty to kwestia drugoplanowa, ten na obrazku nie wygląda ani na pierwszego, ani na drugiego.

Pada na niego taki czerwonawo-fioletowy blask, więc nawet jeśli w opisie chciałeś mieć ciemne ubranie, nie precyzując koloru, to według mnie na obrazku takie właśnie jest. Wiele nie widać, więc można to opisać zarówno jako ciemną skórznię, jak i jako szkarłatny jedwab.

Ale jeśli chcesz, to się nim pobawię, tylko musisz konkretnie napisać, jakiego efektu oczekujesz :D

PS obrazek jest świetny <3
Powrót do góry Go down
Monty
(3) Kolec Chochlika

Doświadczenie : 6

Liczba postów : 22
Data dołączenia : 07/09/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Niziołek

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePon 09 Wrz 2013, 12:31

Hmmm... To ja zostawię bez zmian, przepraszam za kłopot. :D
Powrót do góry Go down
Tharash
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 0

Liczba postów : 3
Data dołączenia : 18/09/2013

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimeCzw 19 Wrz 2013, 10:19

Poprosiłbym o siwe włosy dla tego przystojniaka http://www.freewebs.com/jaybal/oldman_orc7.jpg
Powrót do góry Go down
Maliorien
(6) Czarna Krew

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 03/04/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimePią 20 Wrz 2013, 17:42

Próbowałam coś zrobić, ale nie wyglądało to ładnie :< Już tutaj chyba pisałam, że nie jest dobrze zmieniać ciemniejsze włosy na jaśniejsze, bo w sumie trzeba by ten obrazek na nowo namalować, z tymi cieniami nie da się tego zrobić tak, żeby wyglądało dobrze.
Ale zawsze możesz napisać że ma siwe, przecież można uznać, że mu tak światło pada, bo cień jest mocny na orku... no i sam obrazek jest super, nie byłoby dobrze go psuć :)
Powrót do góry Go down
Sroka
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 0

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 20/09/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimeSob 21 Wrz 2013, 00:04

http://vnmedia.ign.com/nwvault.ign.com/fms/images/portraits/5363/1174853434_fullres.jpg

Poszukuję w większej rozdzielczości tego pana po lewej stronie, drugi rząd od góry. Nie jestem pewien do awatara jeszcze, więc proszę nie szukać go specjalnie dla mnie. Tak piszę, jakby ktoś widział tą grafikę. Jakby ktoś przy okazji znalazł jeszcze jakiś obrazek lub portret zakapturzonej postaci (najlepiej jakby kaptur nie był czarny, szary lub brązowy, ale w przyjemniejszych barwach jak czerwony, niebieski, fioletowy, zielony) lub starszego mężczyzny w wieku około trzydziestu lat (mogą być i czarodzieje z siwymi brodami, ale ci bardziej ciekawi, nie wyglądający jak Gandalf, trochę szaleni, zakręceni jak, np. ten http://www.dsa-game.de/images/zoom/render/viewsize/rakorium.png), proszę mi go podesłać. Z góry dziękuję.
Powrót do góry Go down
Maliorien
(6) Czarna Krew

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 88
Data dołączenia : 03/04/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimeSob 21 Wrz 2013, 11:32

Naszukałam się, ale jest. Do usług :)

https://2img.net/r/hpimg15/pics/124684Shameavat.png
Powrót do góry Go down
Quaen A'lyear
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 0

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 23/08/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Człowiek

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimeSob 28 Wrz 2013, 08:45

Zważywszy na moje jakże marne umiejętności graficzne lub jak kto woli całkowity brak takowych... Proszę o zmianę rozmiaru. Klik. Jeśli komuś się chce może poszukać podobnych panów czyt. jasna skóra, jasne włosy, młody, zniewieściały albo wersji "arabskiej" - ciemna skóra, ciemne włosy, młody, nadal zniewieściały. Z góry dziękuję!
Powrót do góry Go down
Aeris
(5) Ilbratha

Doświadczenie : 34

Liczba postów : 59
Data dołączenia : 30/07/2013

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimeSob 28 Wrz 2013, 13:21

Powrót do góry Go down
avatar
(1) Pazurki Boo

Doświadczenie : 0

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 02/07/2014

karta postaci
Rasa Rasa: Elf

Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitimeSob 05 Lip 2014, 05:02

Prosiłbym o odpowiednie przycięcie go http://cnnewww.durovloh.com/umedia/47000/46158/1191775.jpg tak by była głowa i pierś widoczna.
Powrót do góry Go down


Pracownia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia   Pracownia - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pracownia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Pracownia kowala
» Pracownia Cromwella

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cienie Amn :: Wprowadzenie :: Pod Pomocna Dlonia :: Pracownia sir Sarlesa-